(navigation image)
Home American Libraries | Canadian Libraries | Universal Library | Community Texts | Project Gutenberg | Children's Library | Biodiversity Heritage Library | Additional Collections
Search: Advanced Search
Anonymous User (login or join us)
Upload
See other formats

Full text of "katalogMioStandardF450"

METALSKA INDUSTRJJA d.d, OSUEK 
31000 OSUTlK iirvatska 
Vukovarska 21 9a 



KATALOG I CJ E Nl K Dj E LOVA 

VELEPRODAJ Nl 

Motokultivator F-450/ 500 



F-1 




Pozicija 


Naziv komada 


Kom Kom 
Broj nacrta F-450 F-500 Sifra 


Kn/kom 


1. 


RUEICAGASA 


1 7850-723-000M0 






2402151 


63,32 


2. 


SAJLA GASA 


58461 -0S06-00M0 






3706903 


69,96 


3. 


UVODNICA 


19995-865-0000 






3731174 


0,00 


4. 


SKLOPKA 


58461 -0S00-00M0 






2402195 


80,00 


5. 


OPRUGAKVAEILA 


22531-719-000 






3730239 


10,08 


6. 


UPRAVLJAE FY 


58461 -0S01-00M0 






2402179 


199,64 


7. 


RUEICA ZA STEZ. UPRAVLJAE A 


531 32-71 5-000M0 






2402034 


15,44 


8. 


OSOVINA POLUGE 


531 33-71 5-000M0 






2402038 


20,00 


9. 


MATICA S GLAVOM 


531 34-71 5-000M0 






2402048 


30,00 


10. 


TANJURASTA OPRUGA 


531 35-71 5-000M0 


4 


4 


3706081 


4,80 


11. 


KAPICA 


531 36-71 5-000M0 






2402035 


7,44 


12. 


PODL. TANJURASTIH OPRUGA 


58434-01 02-00M0 






2404005 


11,00 


13. 


ZIEANI DRZAE 


53138-715-000 






1 7741 32 


0,00 


14. 


SIGURNOSNA OPRUGA 


531 39-71 5-000M0 






3730489 


4,00 


15. 


RUEICA 


53165-397-940M0 


2 


2 


2402225 


10,08 


16. 












17. 


RUEICA KVAEILA 


58461 -0S03-00M0 






2402182 


26,00 


18. 


MEH. KVAEILA- SAJLA 


58461 -2S00-00M0 






3730562 


74,88 


19. 


SAJLA KVAEILA 


54510-723-000 






3730318 


74,88 


20. 












21. 












22. 












23. 


SVORNJAK 8x18 


90751-708-000 


1 


1 


2402047 


8,00 


24. 


SVORNJAKRUEICE 


90753-708-0100 


1 


1 


2402037 


12,34 


25. 


PODLOSKA 14,2 


90754-71 5-000M0 


1 


1 


2402036 


0,00 


26. 












27. 


VIJAKM3x12 


M.B1.164 


1 


1 


1 746004 


0,00 


28. 


EL. PODLOSKA 3 


M.B2.110 


1 


1 


1753001 


0,00 


29. 


RASCJEPKA 2x16 


M.B2.300 


2 


2 


1 737002 


1,60 


30. 












31. 


PVCVEZICA 5x140 




1 


1 


1 757009 


0,00 


32. 


VIJAKM6x16 


M.B1.053 DIN 933 


4 


4 


1744016 


0,00 


33. 


NALJEPNICA OZN.RUE. KVAEILA 


58282.00.00.00-0050 


1 


1 


1 775287 


0,00 















F-2 




Pozicija 


Naziv komada 


Broj nacrta 


Kom 
F-450 


Kom 
F-500 


Sifra 


Kn/kom 


1. 


NOSAE STITNIKA 


11801-723-000M0 






2402001 


38,08 


2. 


UVODNICA KABLA 


17913-723-0000 






3706909 


0,00 


3. 


NOSAE PLOEICE OZNAKE BRZ. 


21311-723-670M1 






2402227 


16,85 


4. 














5. 


GUMENA DRSKA 


22542-900-0000 






3706906 


10,80 


6. 


POLUGA MJENJAEA 


58282-0S01-00M0 






2402166 


26,76 


7. 


RUEICAMJENJAEA 


24411-719-0000 






3707098 


10,08 


8. 


JARAM 


50110-723-670M0 






2402009 


223,36 


9. 


PRITEZNI VIJAK JARMA 


50130-723-6700 






2402132 


43,20 


10. 


ZUPEASTI REGULATOR 


50151-723-0000 






2402085 


36,00 


11. 


ZUPEASTA SPOJNICA JARMA 


58437-0042-00M0 






2419065 


94,16 


12. 


NOSAE UZETA 


50175-723-6700 






2402086 


5,50 


13. 


NOSAE UPRAVLJAEA 


5021 0-723-01 0M0 






2402013 


155,20 


14. 


ZUPEASTA SPOJKA UPRAVLJAEA 


58437-0041 -00M0 






2402050 


96,92 


15. 


PLOEICA OZNAKA BRZINA 


87502-723-00M0 






2402120 


4,30 


16. 


NALJEPNICANAJARMU 


87505-723-6210 






1775186 


0,00 


17. 


NALJEPNICA UPOZORENJA 


87521 -723-780M0 






1 775032 


0,00 


18. 


VIJAK M6x 10 


DIN 933 Mi M.B1.053 






1774013 


0,00 


19. 


OSIGURAE 14 


94252-14000 






1 7741 73 


3,00 


20. 


VIJAK M6x 10 


DIN 933 Mi M.B1.053 






1774013 


0,00 


21. 


VIJAK M6x 12 


DIN 933 Mi M.B1.053 


2 


2 


1744014 


0,00 


22. 


VIJAK M1 Ox 1,25x95 


DIN 933 


1 


1 


1 744076 


0,00 

















F-3 




Pozicija 


Naziv komada 


Broj nacrta 


Kom 
F-450 


Kom 
F-500 


Sifra 


Kn/kom 


1. 


PLOEICA ZA PODESAVANJE 


11802-723-9500 






2402201 


64,00 


2. 


REMENICA MOTORA 80/1 1 3 


58282-0002-00M0 






2402169 


112,00 


3. 


REMENICA MJENJAEA 92/125 


58282-0003-00M0 






2402170 


124,00 


4. 


PLOEICA 


22461 -723-000M0 






2402123 


2,16 


5. 


OSIGURAE VIJKA 


58050-0351 -00M0 






2402202 


0,00 


6. 


POVRATNA OPRUGA KVAEILA 


58437-0070-00M0 






3731112 


10,08 


7. 


KLINASTI REMEN (SB-30) 


22431 -723-621 0MI 






3730512 


28,00 


8. 


DRZAE REMENAA 


22441 -723-01 0M0 






2402198 


6,96 


9. 


DRZAE REMENA B 


22442-723-01 0M0 






2402199 


5,76 


10. 


DRZAE REMENA D 


22460-723-620M02 






2402164 


47,50 


11. 


ZATEZNI KOTAE REMENA 


22511-723-0000 






2402108 


24,00 


12. 


POLUGA ZATEZAEA 


58437-0S01-00M0 






2414022 


60,00 


13. 


GUMENI ODSTOJNIK 


32983-028-0000 






37061 1 1 


5,00 


14. 


STITNIKREMENICE 


50650-723-000M0 






2402122 


45,00 


15. 














16. 


STITNIK REMENA 


58461 -0S09-00M0 






2402189 


65,00 


17. 


RUEKA STITNIKA REMENA 


5843.00.03.02. 






2405004 


18,00 


18. 


NALJEPNICA F-450 


58282.00.00.00-0051 






1775315 


0,00 


19. 


NALJ. NA STITNIKU REMENA 


87504-723-620M0 






1775217 


0,00 


20. 


NALJ. PODESAVANJE REMENA 


85511-723-670M0 






1775316 


0,00 


21. 


PODLOSKA 8,5 


90471 -704-01 0M0 






2402224 


0,00 


22. 


PUSKICA 


90563-045-01 0M0 






2402128 


5,00 


23. 


E OSIGURAE - USKOENIK 9 


90652-719-0000 DIN 67 






3730485 


2,00 


24. 


KLIN 4x4x14 


90741-715-0000 






2402024 


8,50 


25. 


KLIN 5 x 5 x 30 


90746-835-0000 






2402130 


3,68 


26. 


KUGLIENI LEZAJ 6202 2Z 


91058-719-003 






3730043 


15,00 


27. 


VIJAKM8x16 


M.B1.053 






1 744035 


0,00 


28. 


PODLOSKA (1 0,5 x 22 x 1 .6) HES 


M.B2.033 10 






1752017 


0,00 


29. 


OSIGURAE 9 


581 00-041 3-00M0 






1 774075 


0,00 


30. 


USKOENIK- VANJSKI 15 


M.C2.401 


2 


2 


3731200 


3,44 


31. 


USKOENIK -NUTARNJI 35 


M.C2.400 


1 


1 


3731201 


7,50 


32. 


VIJAKM6x12 


M.B1.053 


4 


4 


1744014 


0,00 


33. 


VIJAKM6x16 


M.B1.053 


2 


2 


1744016 


0,00 


34. 


VIJAKM8x16 


M.B1.053 


2 


2 


1 744035 


0,00 


35. 


VIJAK M 8 x 25 


M.B1.053 DIN933 


1 


1 


1 744040 


0,00 


36. 


EL. PODLOSKA 6 


M.B2.100 


1 


1 


1 753004 


0,00 


37. 


EL. PODLOSKA 8 


M.B2.100 


1 


1 


1753005 


0,00 


38. 


NALJEPNICA F-500 


58283.00.00.00-0052 


- 


1 


1775317 


0,00 




F-» 



Pozicija 


Naziv komada 


Broj nacrta 


Kom 
F-450 


Kom 
F-500 


Sifra 


Kn/kom 


1. 


SALICA 


11105-657-300M0 


2 


2 


2469001 


10,00 


2. 


DESNA POLUTKA KUEISTA MJENJAEA 


21111-723-000M0 


1 


1 


2469002 


435,44 


4. 


LIJEVA POLUTKA KU/HSTA MJENJAEA 


21211-723-000M0 


1 


1 


2469003 


435,44 


6. 


BRTVA 


21281-723-000 


1 


1 


3730121 


24,56 


7. 


STITNIK P.T.O. VRATILA 


21511-721-0100 


1 


1 


2469004 


16,00 


8. 


STITNIK MJENJAEA-EVOR 


58461 -0S05-00M0 


2 


2 


2469038 


35,00 


9. 


OPRUGA 


24271-719-0100 


2 


2 


3707127 


2,08 


10. 


ULJNI EEP 


25611-727-000 


1 


1 


2470036 


19,72 


11. 


VIJAK M 8x 1 ZA ODZRAEIVANJE 


90101-721-000 


1 


1 


2469026 


5,00 


12. 


MATICA M 6 S PRIRUBNICOM 


90210-601-000 


9 


9 


1 799003 


0,00 


13. 


MATICA M 8 S PRIRUBNICOM 


90236-300-0000 


2 


2 


1799003 


0,00 


14. 


BRTVA (VODENA BRTVA) 


58040-3500-00M0 


2 


2 


2469037 


40,00 


15. 


ULJNOBRTVILO 17x30x8 


91252-713-0030 


1 


1 


3730058 


10,64 


16. 


ULJNOBRTVILO 15x30x7 


91252-721-0030 


1 


1 


3730057 


10,80 


17. 


ULJNOBRTVILO 12x22x6 


91253-706-0030 


1 


1 


3730054 


9,56 


18. 


BRTVA E EPA ZAULJE 


15621-886-0100 


1 


1 


3731202 


14,00 


19. 


VIJAK M 8 x 1 


92200-0801 0-0A DIN93 


1 


1 


1 744032 


0,00 


20. 


VIJAK M 12 ZA ISPUST ULJA 


92800-12000 


1 


1 


2469028 


15,32 


21. 


VIJAK M 6x12 


DIN 7500 


2 


2 


1746031 


0,00 


22. 


PODLOSKA 8,4 


94102-08000 


2 


2 


1752012 


0,00 


23. 


PODLOSKA 


94109-12000 


1 


1 


2476144 


0,00 


24. 


SUPLJI ZATIK 


94301-08140 


2 


2 


2469030 


13,72 


25. 


VIJAK M 6 x 35 S PRIRUBNICOM 


95700-06035 M.B1.05" 


7 


7 


1743013 


0,00 


26. 


VIJAK M 8 x 40 S PRIRUBNICOM 


95700-08040 M.B1.05C 


1 


1 


1 744044 


0,00 


27. 


VIJAK M 8 x 80 S PRIRUBNICOM 


95700-08080 M.B1.05" 


1 


1 


1743031 


0,00 


28. 


KUGLICA Br. 8 ( VI) EELIENA 


96211-08000 


2 


2 


37071 74 


6,60 


29. 


PODLOSKA 8,4 


94102-08000 


1 


1 


1752012 


0,07 
































MJENJAE F-400 




1 


1 


2469034 


2.640,00 



F-S 





Pozicija 


Naziv komada 


Broj nacrta 


Kom 
F-450 


Kom 
F-500 


Sifra 


Kn/kom 


1. 


OSOVINA POLUGE MJENJAEA 


22552-723-0000 






2402127 


35,00 


2. 


DIO A UBACIVAE BRZINA 


22431-723-0000 






2402181 


21,17 


3. 


DIO B UBACIVAE BRZINA 


22441 -723-000M0 






2402082 


20,92 


4. 


POLUGAZGLOBA 


22450-723-000M0 






2402134 


22,00 


5. 


LEZISTE RUEKE MJENJAEA 


24461-723-0000 






2402103 


23,44 


6. 


OPRUGA RUEKE MJENJAEA 


24466-723-0000 






3706058 


16,00 


7. 


VIJAK S KONUSOM 


90021-700-0100 


2 


2 


2401082 


12,00 


8. 


MATICA M1 x 1 ,25 S PRIRUBNICOM 


90204-634-0000 


1 


1 


1751026 


0,00 


9. 


PODLOSKA12 


90472-723-0000 


3 


3 


2402104 


1,32 


10. 


USKOENIKE-10 


90653-723-0000 


2 


2 


3730485 


2,00 


11 


"0" PRSTEN 9 


91303-719-0000 


2 


2 


3731110 


1,92 



F-6 



>■>. 







Pozicija 


Naziv komada 


Broj nacrta 


Kom 
F-450 


Kom 
F-500 


Sifra 


Kn/kom 


1. 


ULAZNA OSOVINA 


23111-723-6700 






2469006 


88,00 


2. 


MEDUOSOVINA 


23221-723-0000 






2469007 


68,52 


3. 


IZLAZNA OSOVINA 


23251-723-0000 






2469008 


80,00 


4. 


ZUPEANIKPRVEBRZINE 


23411-723-6700 






246901 1 


61,84 


5. 


ZUPEANIK DRUGE BRZINE 


23421-723-0000 






2469012 


75,60 


6. 


ZUPEANIK MJENJAEA 


23451-723-0000 






2469013 


66,88 


7. 


ZUPEANIK HODA UNAZAD 


23461 -723-000M0 






2469014 


120,00 


8. 


ZUPEANIK IZLAZNE OSOVINE 


23581-723-0000 






2469015 


77,08 


9. 


OSOVINA S VILJUSKOM - GLAVINA 


241 1 0-723-000M0 






2469017 


49,56 


10. 


OSOVINA S VILJUSKOM - HOD UNAZA 


24120-723-000M0 






2469020 


48,00 


11. 


KANDZASTA spojnica 


24281 -71 5-000M0 






2469023 


41,72 


12. 


OSIGURAE BRZINE 


24451-719-0000 






2469024 


7,00 


13. 


PODLOZNAPLOEICA17 


90451-040-0000 


3 


3 


2469027 


1,32 


14. 


PRSTEN 9 


91303-719-000 


2 


2 


3731110 


1,92 


15. 


USKOENIK 17 


94510-17000 


3 


3 


3730076 


5,04 


16. 


KUGLIENI LEZAJ 17x35x10 


96100-60030 6003 


1 


1 


3730037 


0,00 


17. 


KUGLIENI LEZAJ 15x35x11 


96100-62020 6202 


3 


3 


3731021 


0,00 


18. 


KUGLIENI LEZAJ 17x40x12 


96100-62030 6203 


2 


2 


3731142 


0,00 

















F-7 




Pozicija 


Naziv komada 


Broj nacrta 


Kom 
F-450 


Kom 
F-500 


Sifra 


Kn/kom 


1. 


VRATILO 


23371 -723-01 0M0 






2469009 


112,32 


2. 


LANEANIK-GONJENIK 


23372-723-8000 






2469010 


180,00 


3. 


ZATEZAE LANCA 


23661-723-8000 






3705092 


11,60 


4. 


OSOVINICA ZATEZAEA LANCA 


23662-708-0000 






2469016 


4,08 


5. 


LANAC 5/8" x 44 


23861 -723-00M0 






2469036 


78,16 


6. 


PRODUZETAK OSOVINE A 


42400-708-81 0M0 


121 

121 


121 
121 


2581008 


33,00 


7. 


REDUCIR OSOVINA 420/620 


42400-723-6200 


3706091 


74,00 


8. 


PRODUZETAK OSOVINE B 


4241 0-708-81 0M0 


2 


2 


2581011 


50,30 


9. 


PRODUZETAK OSOVINE C 


42421 -708-81 0M0 


121 


121 




40,00 


10. 


OSIGURAE 7 


90651-703-0000 


2 


2 


3730236 


3,00 


11. 


SVORNJAK 8X50 


90755-708-0000 


2 


2 


2581014 


3,28 


12. 


KUGLIENI LEZAJ 6205 


96100-62050 


2 


2 


3730046 


28,00 

















f-a 




Pozicija 


Naziv komada 


Broj nacrta 


Kom 
F-450 


Kom 
F-500 


Sifra 


Kn/kom 


1. 


OSOVINAZATEZAEA 


22551-713-0000 


1 




2402124 


30,00 


2. 


POSTOLJE MOTORA 


58282-1 503-00M0 


1 




2402174 


174,84 


3. 


OSLONAC - NOGA 


58282-1 504-00M0 


1 




2402175 


39,72 


4. 


OPRUGA NOGE (9501 4-72401 ) 


581 00-0331 -00M0 


1 




3730484 


10,00 


5. 


UTEG - MANJI 


59301-703-0000 


IV 




2401065 


160,00 


6. 


NOSAE UTEGA 


58240-00.00.01. 


IV 




241 7040 


100,00 


7. 


VIJAKM10X 1,25x35 M.B1.057 


90131-703-0000 


121 


2 


3707321 


0,00 


8. 


MATICAM10x1,25 M.B1.602 


94002-10000 


121 


2 


3707320 


2,44 


9. 


MATICA M8 M.B1.601 


90236-300-0000 


6 


6 


1751014 


0,00 


10. 


PODLOSKA 8 x 22 DIN 9021 


90402-344-820M0 


4 


4 


1752013 


0,00 


11. 


PODLOSKA17 M.B2.011 




1 


1 


1 752044 


0,00 


12. 


RASCJEPKA fi 3,2 x 22 M.B2.300 


94201-30220 


1 


1 


1737015 


0,00 


13. 


VIJAK M8x16 M.B1.053 


95700-08016-00 


2 


2 


1 744035 


0,00 


14. 


VIJAK M8x40 M.B1.053 


95700-08040-00 


4 


4 


1 744044 


0,70 


15. 


VIJAK M8x50 M.B1.052 


95800-08050 


1 


1 


1 743027 


0,00 


16. 


VIJAK M10x50 M.B1.052 


92000-1 0050-OA 


121 


2 


1 743043 


0,00 


17. 


SVORNJAK 


50620-723-000M0 


IV 


1 


2402142 


55,00 


18. 


LANAC 


50621 -723-000M0 


IV 


1 


2402094 


10,00 


19. 


KARIKA 


50622-723-00M0 


121 


2 


3731106 


2,00 


20. 


OSIGURAE 


50641-719-000 


IV 


1 


3731107 


3,60 

















F-8 



£ -* 




« — I 



<:<, ® 



Pozicija 


Naziv komada 


Broj nacrta 


Kom 
F-450 


Kom 
F-500 


Sifra 


Kn/kom 


1. 


PRIKLJUEAK 


58461 -0507-00M0 


1 


1 


2402141 


73,00 


2. 


SVORNJAK 


50620-723-00M0 


1 


1 


2402142 


55,00 


3. 


LANAC 


58461 -0201 -00M0 


1 


1 


2402188 


62,52 


4. 


KARIKA 


50622-723-000M0 


3 


3 


3731106 


2,00 


5. 


OSIGURAE 


50641 -71 9-000M0 


1 


1 


3731107 


3,60 


6. 


KUEISTEGRANIENIKA 


80150-708-000M0 


1 


1 


2402069 


60,00 


7. 


VIJAKZA REGULACIJU POLOZAJA 


80161-708-000M0 


2 


2 


2402070 


22,00 


8. 


OPRUGA 


80162-708-0000 


2 


2 


3731130 


5,64 


9. 


PLOEICA 


80163-708-0000 


2 


2 


2402072 


2,00 


10. 


STEZAE POLUGE 


80170-708-0000 






2402073 


20,00 


11. 


POLUGATIP A 


80311 -704-81 0M0 






2402074 


44,60 


12. 


POMIENIGRANIENIKTIP B 


80315-704-8100 






2402071 


9,88 


13. 


MATICA M8 


90236-300-0000 








0,00 


14. 


VIJAKM10X 1,25x25 


92023-1 0025-OA 






3707304 


3,16 


15. 


VIJAKM12X 1,25x40 


90133-715-0000 






3707301 


7,95 


16. 


MATICA M10x 1,25 


94001 -10000-OS 






3707320 


2,44 


17. 


MATICA M12x 1,25 


94002-1 2000-OS 






3707305 


1,80 


18. 


VIJAK M8 x 80 


95800-08080 






3707338 


2,10 


19. 


VIJAK M8 x 90 


95800-08090 






1 743032 


0,00 


20. 


MATICA LAN AC A 


58461 -0200-00M0 








0,00 

















F-10 




Pozicija 


Naziv komada 


Broj nacrta 


Kom 
F-450 


Kom 
F-500 


Sifra 


Kn/kom 


1. 


BLATOBRAN 


61110-723-000M0 


1 


1 


2402131 


76,92 


2. 


GUMENI EEP 


61112-715-0000 


1 


1 


1768153 


0,00 


3. 


POLUTKAGLAVEINE A 


58254-00.00.01. 


2 


2 


2402155 


66,00 


4. 


TANJUR PLI/H B 


58254-00.00.00-0002 


2 


2 


2402157 


30,00 


5. 


GUMENA OBLOGA 3,50-6 


TRAKTORSKI PROFIL 


2 


2 


3730141 


134,40 


6. 


ZRA/BJICA S VENTILOM 


3,5-6 


2 


2 


3730142 


42,00 


7. 


PRODUZETAK BLATOBRANA L (ZA IZ\ 


58461 -0250-00M0 


- 


1 


2402193 


49,56 


8. 


PRODUZETAK BLATOBRANA R (ZA IZ> 


58461 -0251 -00M0 


- 


1 


2402194 


49,56 


9. 


ZAVJESICA (ZA IZVOZ) 


58461 -0S10-00M0 


- 


-1 


2402190 


40,00 


10. 












0,00 


11. 


PRODUZNA OSOVINA 


58238-00.00.01. 


- 


1 


2416038 


22,00 


12. 


SVORNJAK 8 x 38 


58238-0004 


2 


4 


2416035 


3,28 


13. 


BETAOSIGURAE 


94251-08000 


2 


4 


3730236 


1,50 


14. 


UTEG ZA KOTAE 


58238-0001 


- 


2 


2416034 


50,00 


15. 


PODLOSKA 13/ 40 


58238-0002 


- 


2 


1752021 


0,00 


16. 


PRODUZETAK BLATOBRANA L 


58439-0030-00M0 


1 


1 


2402196 


40,00 


17. 


PRODUZETAK BLATOBRANA R 


58439-0031 -00M0 


1 


1 


2402197 


40,00 


18. 


EL. PODLOSKA 12 


M.B2.110 


- 


2 


1753007 


0,17 


19. 


VIJAKM12x35 


M.B1.053 


- 


2 


1 744086 


0,80 


20. 


VIJAKM6x16 


M.B1.053 DIN933 


10 


10 


1744016 


0,00 


21. 


PODLOSKA 6 


M.B2.014 DIN 9021 


10 


10 


1752011 


0,04 


22. 


EL. PODLOSKA 6 


M.B2.110 DIN127A 


10 


10 


1 753004 


0,05 


23. 


MATICA M6 


M.B1.601 DIN 934 


10 


10 


1751007 


0,04 


24. 


VIJAKM12x35 


M.B1.053 


- 


4 


1744014 


0,00 


25. 


VIJAKM12x35 


M.B1.053 


- 


-4 


1744016 


0,00 


26. 


PODLOSKA 6 


M.B2.014 DIN 9021 


- 


8 


1752011 


0,04 


27. 


PODLOSKA 6 


M.B2.014 DIN 9021 


- 


-4 


1752011 


0,04 


28. 


MATICA M6 S PVC OSIGURAEEM 


DIN 985 


- 


4 


1751011 


0,08 


29. 


MATICA M6 S PVC OSIGURAEEM 


DIN 985 




-4 


1751011 


0,08 


















J- -10a 



DODATNI DIJELOVI ZA F-450 



Pozicija 


Naziv komada 


Broj nacrta 


Kom 
F-450 


Kom 
F-500 


Sifra 


Kn/kom 


1. 


Poluga za stez. Upravljaea 


58434.01.00.02 


1 


1 


2404006 


108,00 


2. 


Zatezae remena 


58437-2500-00M0 


1 


1 


2414026 


124,88 


3. 


Vodena brtva 


91205-723-0050 


2 


2 


2469037 


40,00 


4. 


Produzna osovina sklop 




2 


2 


2581016 


117,7 


5. 


Noz usitnjivaea "D" 


58163-0073 


2 


2 


2581004 


22,76 


6. 


Noz usitnjivaea "L" 


58163-0074 


2 


2 


2581005 


22,76 


7. 


Mjenjae komplet 


58050-1 500-00M0 


- 


1 


2469034 


2640,00 


8. 


Svornjak fi 8x50 


58085-0035 


- 


1 


2581014 


4,08 


9. 


Svornjak fi 8x40 


58085-0036 


- 


-1 


2581015 


3,28 


10. 


Vuena motka-sklop 


58014-0500-00M0 


1 


1 


2402075 


245,20 


11. 


Svornjak s lancem 


58461 -0S08-00M0 


- 


1 


2402186 


75,00 


12. 


Kotae -sklop 


58254 


2 


4 


2402203 


282,17 


13. 


Tanjur dublji (felga) 


58254.00.00.01 


2 


4 


2402155 


66,00 


14. 


Tanjur plias 


58254-0002 


- 


2 


2402157 


30,00